Kontakt

MURAPLAST d.o.o., Sajmišna 16, 40329 Kotoriba, Hrvatska

CENTRALA:
T +385(0)40/683-200
F +385(0)40/683-201

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO:
T +385(0)40/683-214
F +385(0)40/683-213

KADROVSKA SLUŽBA:
T +385(0)40/683-215

TEHNOLOGIJA:
T +385(0)40/683-211

CENTRALA:
@ info@muraplast.com

Službenik za zaštitu osobnih podataka :
@ szop@muraplast.com
T +385(0)40/683-215

Vaše ime (obavezno)

Vaš Email (obavezno)

Predmet

Vaša Poruka

Sukladno Uredbi o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te postupku klasifikacije informacija, Muraplast d.o.o. osobne podatke klasificira kao povjerljive informacije te provodi zaštitu osobnih podataka. Korištenje stranica Muraplast-a d.o.o. moguće je bez ostavljanja osobnih podataka.

Uvid u podatke koje korisnik unese putem kontakt obrasca imaju samo djelatnici Muraplast-a d.o.o.. Podaci se neće prosljeđivati i davati na uvid trećim osobama.
Ako putem kontakt obrasca korisnik unese osobne podatke, ti će se podaci koristiti samo u svrhu ostvarivanja kontakta.
  • PRODAJA:
  • Goran Čižmešija
  • goran@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683220
  • en
  • PRODAJA/NABAVA:
  • Danijel Dolenčić
  • danijel@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683208
  • PRODAJA:
  • Karolina Lisjak
  • karolina.lisjak@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683202
  • PRODAJA/NABAVA:
  • Jasna Hampamer
  • jasna.hampamer@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683207
  • PRODAJA:
  • Nenad Buković
  • nenad.bukovic@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683219
  • NABAVA:
  • Robert Bajkovec
  • robert.bajkovec@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683231
  • en
  • PRODAJA/MARKETING:
  • Ivona Marić Jadan
  • ivona@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683226
  • PRODAJA/MARKETING:
  • Kristijan Varšić
  • kristijan.varsic@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683225
  • PRODAJA:
  • Biljana Marić-Bušnja
  • biljana@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683230
  • CARINA/LOGISTIKA:
  • Danijela Horvat
  • danijela.horvat@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683222
  • PRODAJA/LOGISTIKA:
  • Patrik Knez
  • patrik.knez@muraplast.com
  • T: 385 (0)40 683230