Natječaj Administrator u odjelu financija

NATJEČAJ:

Tražimo motiviranog djelatnika/cu za rad u odjelu Financija i računovodstva!

RADNO MJESTO:

Administrator u odjelu financija  (M/Ž) OTVORENI NATJEČAJ od 09.10.2019. do zaposlenja osobe

ZANIMANJE:

ekonomski tehničar, sveučilišni prvostupnik ekonomije (univ.bacc.oec) ili magistra ekonomije (mag.oec.) – smjer: financije, računovodstvo i revizija

OPIS POSLOVA:

  • provođenje plaćanja kunskih i deviznih naloga te naloga plaća
  • knjiženje izvadaka kunskih i deviznih računa
  • dnevno praćenje tekućih kunskih i deviznih obveza, te sastavljanje prijedloga naplate
  • usklađenje i praćenje salda konta kupaca i dobavljača
  • suradnja s odjelima prodaje i nabave, logistike vezano uz izvršenje naplata
  • aktivna komunikacija telefonom, e-mailom i dopisima prema domaćim i inozemnim kupcima uz podršku odjela prodaje
  • praćenje dugovanja te pomoć kod naplate potraživanja
  • izrada kompenzacija i cesija
  • vođenje poslovnih knjiga – URA i IRA
  • sastavljanje mjesečnog obračuna PDV-a
  • kontrola i arhiviranje dokumenata
  • i ostali poslovi po nalogu voditelja Financija i računovodstva te poslodavca

ŽUPANIJA MEĐIMURSKA – prednost imaju kandidati koji stanuju u radijusu 20 km od Kotoribe

RAZINA OBRAZOVANJA:

SSS, VŠS i VSS

ŠTO MI OČEKUJEMO OD VAS:

sposobnost u organizaciji poslova, odgovornost, pouzdanost, preciznost, komunikativnost , timski rad, diskrecija te poželjno znanje engleskog i njemačkog jezika, želja za daljnjim napredovanjem i edukacijom

VAŠE PREDNOSTI KOD ZAPOŠLJAVANJA:

završena viša ili visoka stručna sprema ekonomskog fakulteta smjer računovodstvo i revizija, financije, poznavanje zakonskih propisa i pravila, višegodišnje radno iskustvo na spomenutim poslovima, poznavanje stranih jezika –  engleski i njemački jezik, spremnost učenju i primjena naučenog

RADNO ISKUSTVO:

poželjno no nije uvjet

ŠTO MI NUDIMO:

ugovor na određeno radno vrijeme – PROBNI RAD 3 MJESECA, uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme, potporu višeg rukovoditelja MURAPLASTA kod edukacije iz područja financija, motivirajuće primanje, mogućnost napredovanja te razmjena znanja i vještina koje bi Vama mogle biti od koristi. Rad na puno radno vrijeme.

Kontakt osoba za primanje molbi je:
Marko Kedmenec
MURAPLAST d.o.o.
Sajmišna 16
40329 Kotoriba
posao@muraplast.com

040/683-215