COVID-19 – INFORMACIJE VEZANE UZ RAD MURAPLASTA

Dragi poslovni partneri,

trenutna zdravstvena situacija u zemlji i svijetu utječe na sve naše živote i zahtijeva da svatko od nas doprinese što je više moguće u zaustavljanju ili usporavanju širenja COVID-a 19.

Muraplast kontinuirano prati i slijedi najnovije smjernice koje objavljuju vlada, nacionalne i međunarodne agencije. Svjesni svoje odgovornosti, poduzimamo odgovarajuće mjere i reorganiziramo svoj tim radi nastavka naše aktivnosti, istovremeno čuvajući zdravlje i sigurnost svih naših zaposlenika, kupaca i dobavljača.

Zaštita od infekcije i suzbijanje virusa imaju najveći prioritet, ali za nas je jednako važno pružiti pouzdanu uslugu i neprekidnu opskrbu svim našim kupcima.

Obavještavamo Vas da se naša proizvodnja i isporuke normalno odvijaju te da su naši zaposlenici upoznati sa svim najnovijim vladinim propisima, ograničenjima i smjernicama u svrhu očuvanja svoga zdravlja.

Osim same proizvodnje većina naših zaposlenika radi od kuće, nastavljajući pružati Vam naše usluge. Naša aktivnost i dostupnost ostaju nepromijenjeni te nastavljamo odgovarati na sve Vaše upite i zaprimati narudžbe.

 

Muraplast tim je tu za Vas! Možete nas redovno kontaktirati pute e-maila i na mobilne telefone:

PRODAJA:
Danijel Dolencic - danijel@muraplast.com / +385 99 518 7377
Goran Cizmesija - goran@muraplast.com / +385 99 668 3220
Nenad Bukovic - nenad.bukovic@muraplast.com / +385 99 268 1548
Janja Habus - janja@muraplast.com / +385 99 4933178
Kristijan Varsic - kristijan.varsic@muraplast.com / +385 99 272 0301
Ivona Maric Jadan - ivona@muraplast.com / +385 99 492 7147
Biljana Maric Busnja - biljana@muraplast.com / +385 99 472 7926
Patrik Knez - patrik.knez@muraplast.com / +385 99 379 4872
Liljana Klaric Kukuz - liljana@muraplast.com / +385 99 547 1416
Robert Bajkovec - robert.bajkovec@muraplast.com / +385 99 272 0300

NABAVA
Andrea Hegadusic - andrea.hegedusic@muraplast.com / +385 98 423 232
Jasna Hampamer - jasna.hampamer@muraplast.com / +385 99 2601286

LOGISTIKA
Karolina Lisjak - karolina.lisjak@muraplast.com / +385 99 668 3202
Patrik Knez - patrik.knez@muraplast.com / +385 99 379 4872
Danijela Horvat - danijela.horvat@muraplast.com / +385 99 668 3222